Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Size
cs: Velikost

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Button
cs: Tlačítko

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
