Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.4) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Enabled
es: Activado

en: Size
es: Tamaño

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Update
es: Actualizar

en: Appearance
es: Apariencia

en: Not installed
es: No instalado

en: Button
es: Botón

en: Minimum rows
es: Mínimo de filas

en: Share
es: Compartir

en: Weight for @title
es: Peso para @title
