Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.4) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Size
hi: आकार

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Appearance
hi: भेष

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Button
hi: बटन

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
