Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
