Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
