Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Enabled
ur: فعال

en: Size
ur: حجم

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید
