Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.5) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Size
af: Grootte

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
