Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Size
ne: आकार

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Appearance
ne: रूप

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Button
ne: बटन

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्
