Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.6) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Size
bn: সাইজ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
