Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.6) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Size
el: Μέγεθος

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Button
el: Κουμπί

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
