Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.6) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Enabled
jv: Urip

en: Size
jv: Ukuran

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
