Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.6) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Size
km: ទំហំ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
