Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.6) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Size
ku: قەبارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
