Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
