RSS embed field (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: all
cs: vše

en: Items
cs: Položky

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: Hide title
cs: Skrýt nadpis

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
cs: Zdroj z %site je pravděpodobně poškozen kvůli chybě „%error“.
