RSS embed field (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: all
de: alle

en: Items
de: Elemente

en: How many items to display
de: Wie viele Elemente sollen angezeigt werden

en: RSS Feed
de: RSS-Feed

en: Show title
de: Titel anzeigen

en: Hide title
de: Titel ausblenden

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
de: Der Feed von %site scheint aufgrund des Fehlers „%error“ nicht zu funktionieren.
