RSVP List (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Name
ca: Nom

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: The email address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu electrònic %mail no és vàlida.
