RSVP List (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Name
da: Navn

en: Event
da: Begivenhed

en: Email
da: E-mail

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Content Type
da: Indholdstype

en: The email address %mail is not valid.
da: E-mail-adressen %mail er ikke gyldig.
