RSVP List (2.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Event
de: Ereignis

en: Email
de: E-Mail

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: RSVP
de: UAwg

en: The email address %mail is not valid.
de: Die E-Mail-Adresse %mail ist nicht gültig.
