RSVP List (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Name
fa: نام

en: Event
fa: رویداد

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: The email address %mail is not valid.
fa: نشانی پست الکترونیکی %mail معتبر نیست.
