RSVP List (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: The email address %mail is not valid.
fi: Sähköpostiosoite %mail ei kelpaa.
