RSVP List (2.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Event
fr: Évènement

en: Email
fr: Courriel

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: The email address %mail is not valid.
fr: L'adresse de courriel %mail n'est pas valide.
