RSVP List (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Event
gl: Evento

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: The email address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo electrónico %mail non é válido.
