RSVP List (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Name
ja: 名前

en: Event
ja: イベント

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: The email address %mail is not valid.
ja: メールアドレス %mail は正しくありません。
