RSVP List (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Event
lt: Įvykis

en: Email
lt: El. paštas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: The email address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra negaliojantis.
