RSVP List (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Event
nl: Evenement

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: The email address %mail is not valid.
nl: Het e-mailadres %mail is ongeldig.
