RSVP List (2.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Event
pl: Termin

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: The email address %mail is not valid.
pl: Adres e-mial %mail nie jest prawidłowy.
