RSVP List (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Event
sk: Podujatie

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Content Type
sk: Typ obsahu
