RSVP List (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Name
tr: İsim

en: Event
tr: Olay

en: Email
tr: E-posta

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: The email address %mail is not valid.
tr: %mail e-posta adresi geçerli değil.
