RSVP List (2.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Event
uk: Подія

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: RSVP
uk: Зацікавлена особа

en: The email address %mail is not valid.
uk: Електронна адреса %mail некоректна
