RSVP List (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Name
vi: Tên

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: RSVP
vi: Vui lòng hồi âm
