RSVP Module (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Name
hr: Naziv

en: Event
hr: Događanje

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: Blocks
hr: Blokovi
