RSVP Module (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Name
vi: Tên

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Blocks
vi: Khối

en: Others
vi: Khác

en: RSVP
vi: Vui lòng hồi âm
