RSVP Module (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Name
bo: མིང

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
