RSVP Module (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Name
hu: Név

en: Event
hu: Esemény

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Email
hu: E-mail

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Others
hu: Továbbiak

en: The email address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím érvénytelen.
