RSVP Module (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Blocks
km: ​ប្លុក
