RSVP Module (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Name
oc: Nom

en: Event
oc: Eveniment

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Blocks
oc: Blòts
