RSVP Module (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: Name
sv: Namn

en: Event
sv: Händelse

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Email
sv: E-post

en: Blocks
sv: Block

en: The email address %mail is not valid.
sv: E-postadressen %mail är inte giltig.
