RSVP Module (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Name
ta: பெயர்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Blocks
ta: பகுதி
