RSVP Module (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Email
th: อีเมล

en: Blocks
th: บล็อค

en: Others
th: อื่นๆ
