RSVP Module (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Event
uk: Подія

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Blocks
uk: Блоки

en: Others
uk: Інші

en: RSVP
uk: Зацікавлена особа

en: The email address %mail is not valid.
uk: Електронна адреса %mail некоректна
