RTE MIS (1.0.0) - en to af translation catalogue (77 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: view
af: bekyk

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Single
af: Enkel

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Selected
af: Geselekteer

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Severity
af: Strengheid

en: Watchdog
af: Waghond

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Send
af: Stuur

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Profile
af: Profiel

en: Authored on
af: Geskep op

en: Pending
af: Hangende

en: Member for
af: Lid vir

en: Workflow
af: Werksvloei

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: and
af: en

en: Translate
af: Vertaal

en: Hindi
af: Hindies

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
