RTE MIS (1.0.0) - en to sl translation catalogue (82 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Selected
sl: Izbrano

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Severity
sl: Resnost

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: N/A
sl: N/D

en: Authored by
sl: Avtor

en: Medium
sl: Srednja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Send
sl: Pošlji

en: Users
sl: Uporabniki

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Position
sl: Položaj

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Profile
sl: Profil

en: Close
sl: Zapri

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Pending
sl: Čaka

en: Member for
sl: Registriran

en: Workflow
sl: Potek dela

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: and
sl: in

en: Translate
sl: Prevodi

en: Edit %title
sl: Urejaj %title

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: - Any -
sl: - Vse -
