RTE MIS (1.0.1) - en to eo translation catalogue (90 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: view
eo: rigardi

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Single
eo: Unuopa

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Selected
eo: Elektita

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Severity
eo: Graveco

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Medium
eo: Medio

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Users
eo: Uzantoj

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Position
eo: Loko

en: Profile
eo: Profilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Member for
eo: Membro dum

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Permission
eo: Permeso

en: and
eo: kaj

en: Translate
eo: Traduku

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Hindi
eo: Hinda

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -

en: Asc
eo: kreske
