RTE MIS (1.0.1) - en to fa translation catalogue (153 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Article
fa: مقاله

en: Action
fa: عملکرد

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Download
fa: دانلود

en: view
fa: مشاهده

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Logs
fa: وقایع ثبت شده

en: Message
fa: پیام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Single
fa: تک

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Icon
fa: شمایل

en: View
fa: مشاهده

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: شناسه

en: Mail
fa: ارسال پست

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Submitted
fa: ثبت شده

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Off
fa: خاموش

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Sticky at top of lists
fa: ماندگار در بالای فهرست‌ها

en: URL alias
fa: آدرس مستعار

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Severity
fa: شدت

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: N/A
fa: هیچ

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Medium
fa: متوسط

en: Plain text
fa: متن ساده

en: State
fa: وضعیت

en: Send
fa: ارسال

en: Desc
fa: نزولی

en: here
fa: اینجا

en: Other
fa: ساير

en: Link URL
fa: آدری پیوند

en: Role
fa: نقش

en: Class
fa: کلاس

en: Users
fa: کاربران

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Position
fa: موقعیت

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Profile
fa: نمایه

en: Level
fa: سطح

en: Close
fa: بستن

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Gender
fa: جنسیت

en: duplicate
fa: تکراری

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Approved
fa: تایید شده

en: Pending
fa: معلق

en: Upload file
fa: بارگذاری فایل

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Workflow
fa: جریان کار

en: People
fa: افراد

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: or
fa: یا

en: Diff
fa: تفاوت

en: No.
fa: شماره

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Document
fa: سند

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Apply
fa: تایید

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Permission
fa: مجوز

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Offset
fa: جابجایی

en: and
fa: و

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Translate
fa: ترجمه

en: Edit %title
fa: ویرایش %title

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Frontpage
fa: صفحه اول

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Hindi
fa: هندی

en: @interval ago
fa: @interval پیش

en: Verify
fa: بررسی درستی

en: - Any -
fa: - هر -

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: - All -
fa: - همه -

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Main Menu
fa: منو اصلی

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: No people available.
fa: هیچ فردی در دسترس نیست.

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Database log messages to keep
fa: پیام‌های گزارش پایگاه داده برای نگهداری

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
fa: مدیریت حساب‌های کاربری، نقش‌ها و مجوزها.

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.

en: Username or email address
fa: نام کاربری یا نشانی پست الکترونیکی

en: The username of the content author.
fa: نام کاربری نویسنده محتوا.

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه

en: User account menu
fa: منوی حساب کاربری

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
fa: دستو العمل بازنشانی گذرواژه به نشانی پست الکترونیکی ثبت شده شما ارسال خواهد شد.

en: All content promoted to the front page.
fa: تمام محتوایی که در صفحه اول نمایش داده می‌شود.

en: The user ID of the author.
fa: شناسه کاربری نویسنده.

en: The time the media item was created.
fa: زمانی که رسانه ایجاد شده است.

en: Back to Administration
fa: بازگشت به مدیریت

en: The date and time that the content was created.
fa: تاریخ و ساعت ایجاد محتوا.
