Ruffle (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: About
bo: གསལ་བཤད
