Ruffle (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: About
gl: Información
