Ruffle (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: About
he: אודות
