Ruffle (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: About
hi: के बारे में
