Ruffle (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Off
is: Af

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um
